Meghívó Dr. Bogáts Gábor habilitációs előadásaira

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra

MULTIDISZCIPLINÁRIS ORVOSTUDOMÁNYOK: DR. BOGÁTS GÁBOR,

multidiszciplináris orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi docens (SZTE ÁOK II. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ Szívsebészeti Osztály, Szeged)

Tantermi előadás:

Magyar nyelvű előadás:2018. február 16. (péntek) 08.00 óra

Címe: Ischaemiás szívbetegség sebészi kezelése

Angol nyelvű előadás:2018. február 16. (péntek) 09.00 óra

Címe: Surgery for congenital cardiac malformations

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. február 16. (péntek) 10.00 óra

Címe: A műtéttechnikai fejlődés hatása a szívsebészet eredményességére

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Sebészeti Klinika Petri Gábor terem (Szeged, Semmelweis u. 8.)

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.