Látogatási tilalom elrendelése

A Szegedi Tudományegyetem, Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ (székhely: 6725 Szeged, Tisza Lajos krt. 107. képviselő: Prof. Dr. Facskó Andrea elnök) valamennyi fekvőbeteg ellátó szervezeti egységében látogatási tilalmat rendelek el 2018. február 7. napjától.

Szeged, 2018. február 06.

Dr. Juhász Tünde kormánymegbízott nevében és megbízásából

Dr. Bosnyákovits Tünde

főosztályvezető

A Csongrád Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi és Élelmiszerlánc-Biztonsági Főosztály teljes határozata ide kattintva letölthető (pdf)

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.