Marosvasarhelyi_TDK

2018. évi Marosvásárhelyi TDK konferencia pályázat nyertesei

A 2018. február 7-i határidővel beérkezett pályázati anyagok értékelése alapján az alábbi 19 hallgató nyert támogatást a XXV. Marosvásárhelyi TDK konferencián (2018. március 21.–március 24.) való részvételre:

Csitkovics Vivien IV. évf.
Dajka Dalma IV. évf.
Földi Mária V. évf.
Gyenes Nándor VI. évf.
Gyulai-Nagy Szuzina II. évf.
Hantosi Dóra IV. évf.
Kiss Nóra Ágnes IV. évf.
Kovács Mónika Gabriella VI. évf.
Kovács Róbert V. évf.
Kránitz Zsolt VI. évf.
Lóczi Brigitta V. évf.
Márványkövi Fanni III. évf.
Mezőlaki Noémi Eszter VI. évf.
Óvári Tímea V. évf.
Sáringer Szabolcs IV. évf.
Sás Valentin VI. évf.
Szadai Leticia V. évf.
Szmilkó Anna IV. évf.
Veres-Lakos Enikő VI. évf.

Pályázatukhoz gratulálunk, és sikeres részvételt kívánunk a XXV. Marosvásárhelyi TDK konferencián!

kancellar_nyito

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.