szte_aok16_1170x612

Gyertek az SZTE Általános Orvostudományi Kar Nyílt Napjára!

2018. december 8-án, szombaton 11 órai kezdettel a Szent-Györgyi Oktatási Központban (Dóm tér 14.) kerül sor az SZTE Általános Orvostudományi Kar Nyílt napjára

Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettes, Prof. Dr. Peták Ferenc Tudományos Diákköri Tanács titkára ismeretterjesztő előadásait hallhatjátok.

Bemutatkozik a hallgatói önkormányzat és a hallgatói szakmai szervezetek.

A SKILL Orvosi Készségfejlesztési Központ bemutató foglalkozásain vehettek részt.

A rendezvényre előzetesen nem kell regisztrálni, elegendő a helyszínen.

Szívesen vesszük, ha részvételeteket jelzitek Facebook eseményünknél az "Ott leszek" gombbal!

Kísérő szülők is részt vehetnek az előadásokon!

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!