honlapra

ÁOK előadások az SZTE Nyílt Napján

Telt ház volt az SZTE Egyetemi Nyílt Napján az Általános Orvostudományi Kar vezetői által tartott tájékoztatón

2018. november 29-én a TIK alagsori előadótermében több mint 200 érdeklődő középiskolás előtt Prof. Dr. Lázár György dékán, Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettes és Prof. Dr. Molnár Tamás tudományos dékánhelyettes mutatta be a szegedi orvosképzést.

DSC08958

A TIK aulájában az SZTE ÁOK standjánál a HÖK képviselői fogadták az érdeklődő középiskolások kérdéseit.

DSC08919

További képek Facebook oldalunkon láthatók.

Az SZTE ÁOK Kari Nyílt Napjára 2018. december 8-án, szombaton 11 órától a Szent-Györgyi Oktatási Központban kerül sor.

sofi_delmagyar

Gratulálunk a gyémántfokozatú fődíjért (már dr.) Csákány Lórántnak, Tóth Rékának és Molnár Kinga PhD hallgatónak (Elméleti Orvostudományok Doktori Iskola) illetve az aranyfokozatú elismeréshez Nógrádi Bernát orvostanhallgatónknak! Foto: Frank Yvette (delmagyar.hu)