honlapra

ÁOK előadások az SZTE Nyílt Napján

Telt ház volt az SZTE Egyetemi Nyílt Napján az Általános Orvostudományi Kar vezetői által tartott tájékoztatón

2018. november 29-én a TIK alagsori előadótermében több mint 200 érdeklődő középiskolás előtt Prof. Dr. Lázár György dékán, Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettes és Prof. Dr. Molnár Tamás tudományos dékánhelyettes mutatta be a szegedi orvosképzést.

DSC08958

A TIK aulájában az SZTE ÁOK standjánál a HÖK képviselői fogadták az érdeklődő középiskolások kérdéseit.

DSC08919

További képek Facebook oldalunkon láthatók.

Az SZTE ÁOK Kari Nyílt Napjára 2018. december 8-án, szombaton 11 órától a Szent-Györgyi Oktatási Központban kerül sor.

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!