honlapra

ÁOK előadások az SZTE Nyílt Napján

Telt ház volt az SZTE Egyetemi Nyílt Napján az Általános Orvostudományi Kar vezetői által tartott tájékoztatón

2018. november 29-én a TIK alagsori előadótermében több mint 200 érdeklődő középiskolás előtt Prof. Dr. Lázár György dékán, Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettes és Prof. Dr. Molnár Tamás tudományos dékánhelyettes mutatta be a szegedi orvosképzést.

DSC08958

A TIK aulájában az SZTE ÁOK standjánál a HÖK képviselői fogadták az érdeklődő középiskolások kérdéseit.

DSC08919

További képek Facebook oldalunkon láthatók.

Az SZTE ÁOK Kari Nyílt Napjára 2018. december 8-án, szombaton 11 órától a Szent-Györgyi Oktatási Központban kerül sor.

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.