Meghívó Dr. Mátrai Zoltán Tamás habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. MÁTRAI ZOLTÁN TAMÁS, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező osztályvezető főorvos (Országos Onkológiai Intézet, Budapest)

Tantermi előadás:

Magyar nyelvű előadás: 2018. szeptember 19. (szerda) 08:00 óra

Címe: Az emlőrák korszerű, onkoplasztikus sebészi kezelése

Helyszín: Dr. Petri Gábor tanterem, a Sebészeti Klinika régi épülete (Szeged, Szőkefalvi-Nagy B. u. 6.)

Angol nyelvű előadás: 2018. szeptember 19. (szerda) 08:30 óra

Címe: Modern, oncoplastic surgery of breast cancer

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. szeptember 19. (szerda) 09:15 óra

Címe: A maximálisan tolerálhatótól a minimális, hatékony kezelésig. Az emlőrák sebészet új onkoplasztikus korszaka — From the maximum tolerable to the minimum effective treatment. The new oncoplastic era of breast cancer surgery

Helyszín: ÁOK Sebészeti Klinika könyvtára (Szeged, Semmelweis u. 8.)

Dr. Kónya Zoltán s.k.

egyetemi tanár

prof-dr-toth-kalman

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Prof. Dr. Tóth Kálmán, az Ortopédiai Klinika tanszékvezetője életének 61. évében, 2018. szeptember 13-án elhunyt.

kiemelt

2018. szeptember 8-án kerültek átadásra a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjak és a Szent-Györgyi Albert Ösztöndíjak