kituntetesaug20

Állami kitüntetésben részesült Dr. Martinek Tamás professzor

Állami kitüntetéseket adott át a Pesti Vigadó dísztermében Kásler Miklós az emberi erőforrások minisztere és Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter augusztus 20-a, államalapító Szent István király ünnepe alkalmából.

A Magyar Érdemrend tisztikeresztje polgári tagozat kitüntetést kapott Dr. Martinek Tamás, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi tanára, korábbi közkapcsolati rektorhelyettes.

Gratulálunk!

Részletek SZTEinfo >>

sofi_delmagyar

Gratulálunk a gyémántfokozatú fődíjért (már dr.) Csákány Lórántnak, Tóth Rékának és Molnár Kinga PhD hallgatónak (Elméleti Orvostudományok Doktori Iskola) illetve az aranyfokozatú elismeréshez Nógrádi Bernát orvostanhallgatónknak! Foto: Frank Yvette (delmagyar.hu)