kituntetesaug20

Állami kitüntetésben részesült Dr. Martinek Tamás professzor

Állami kitüntetéseket adott át a Pesti Vigadó dísztermében Kásler Miklós az emberi erőforrások minisztere és Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter augusztus 20-a, államalapító Szent István király ünnepe alkalmából.

A Magyar Érdemrend tisztikeresztje polgári tagozat kitüntetést kapott Dr. Martinek Tamás, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi tanára, korábbi közkapcsolati rektorhelyettes.

Gratulálunk!

Részletek SZTEinfo >>

prof-dr-toth-kalman

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Prof. Dr. Tóth Kálmán, az Ortopédiai Klinika tanszékvezetője életének 61. évében, 2018. szeptember 13-án elhunyt.

kiemelt

2018. szeptember 8-án kerültek átadásra a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjak és a Szent-Györgyi Albert Ösztöndíjak