Dr_Lazar_Gyorgy

Dr. Lázár György professzort jelöli dékánnak a Kari Tanács

Az SZTE Általános Orvostudományi Karának Tanácsa 2018. április 12-i ülésén elfogadott döntése alapján Dr. Lázár György professzort javasolja a Kar dékánjának.

A rektori döntés után várhatóan 2018. július 1-én foglalhatja el hivatalát. Gratulálunk!

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!