ujraelesztes_rekord_kiemelt

Újraélesztés oktatás és új rekord

Szegeden a Huszár Mátyás rakparton 2017. szeptember 22-én Buresch Györgyi főszervező és Dr. Cserjés Andrea és irányításával, az SBO dolgozóinak szakmai felügyelete mellett 150 gyakorló babán 982-en tanulták meg az újraélesztés lépéseit. Ez új országos rekord!

Mindemellett a rendezvény elérte fő célját, hogy felhívják a figyelmet az újraélesztés fontosságára és alapszinten megtanítsák azt a laikus résztvevőknek.

Kiemelkedő elektronikus, nyomtatott sajtó-, online média figyelem és megjelenés kísérte a rendezvényt.

Az SZTE ÁOK élő, helyszíni video közvetítését is közel hatezren (!) látták Facebookon.

Gratulálunk a szervezőknek, köszönjük a résztvevőknek, a partnereknek, a szponzoroknak!

ujraelsztes_delmagyar
fotó: www.delmagyar.hu

Autóbalesetet szimuláltak, majd újraélesztési rekordot állítottak fel - delmagyar.hu >>

ujraelesztes_szegedma
fotó: www.szegedma.hu

Rekord: mintegy ezren élesztettek újra a szegedi rakparton - szegedma.hu >>

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.