prof_gareth_williams

Tanévnyitó előadás Professzor Gareth Williamsszel

2017. szeptember 6-án (szerdán) 14 órai kezdettel a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében kerül sor Gareth Williams, a bristoli egyetem professzora tanévnyitó előadára.

Az előadás címe: „Poliomyelitis - and why you need to know about a disease that will be extinct before you become doctors”.

A rendezvényre szeretettel várjuk minden érdeklődő oktatónkat és hallgatónkat! A résztvevő hallgatóknak az évfolyami órarendben szereplő előadásokról/ gyakorlatokról való távolmaradást igazoltnak tekintjük. Ehhez az előadás helyszínén jelenléti ív aláírása szükséges.

UNKP_kiemelt

458 millió forintot nyert el a Szegedi Tudományegyetem az Új Nemzeti Kiválóság Program pályázatain. Az ÚNKP 225 ösztöndíjasát a 2017. november 15-i ünnepségen köszöntötte az SZTE.