SZTA

Pályázati felhívás Szent-Györgyi Hallgató ösztöndíjra

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány az idén is lehetőséget ad a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak, hogy pályázzanak a Szegedi Tudós Akadémia képzési programjába való bekerülésre.

Az Akadémia ösztöndíjasaivá váló Szent-Györgyi Hallgatók kiemelt mentori támogatással végezhetik tanulmányaikat, melyhez az Alapítvány anyagi támogatást is biztosít.

A pályázat online benyújtásának határideje: 2017. szeptember 17. (vasárnap) 20:00 óra.

A hallgatókkal szembeni elvárások, továbbá a felvételi folyamattal, illetve a képzési programmal kapcsolatos bővebb információ ide kattintva letölthető (pdf) >>

UNKP_kiemelt

458 millió forintot nyert el a Szegedi Tudományegyetem az Új Nemzeti Kiválóság Program pályázatain. Az ÚNKP 225 ösztöndíjasát a 2017. november 15-i ünnepségen köszöntötte az SZTE.