SZTA

Pályázati felhívás Szent-Györgyi Hallgató ösztöndíjra

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány az idén is lehetőséget ad a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak, hogy pályázzanak a Szegedi Tudós Akadémia képzési programjába való bekerülésre.

Az Akadémia ösztöndíjasaivá váló Szent-Györgyi Hallgatók kiemelt mentori támogatással végezhetik tanulmányaikat, melyhez az Alapítvány anyagi támogatást is biztosít.

A pályázat online benyújtásának határideje: 2017. szeptember 17. (vasárnap) 20:00 óra.

A hallgatókkal szembeni elvárások, továbbá a felvételi folyamattal, illetve a képzési programmal kapcsolatos bővebb információ ide kattintva letölthető (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!