MERCK

„MERCK tanulmányi támogatás a 2017/2018-2018/2019-es tanévekre” – Pályázati felhívás

A Merck Kft. (www.merck.hu) pályázatot hirdet azzal a céllal, hogy támogassa a szociálisan hátrányos helyzetű, középiskolai tanulmányaik során jó tanulmányi eredményt elérő diákokat, hogy az ország egyik kiemelt felsőoktatási intézményében folytathassák tanulmányaikat.

A pályázaton 4 tanuló nyerheti el a támogatást (2 tanuló biológia, biokémia, kémia vagy vegyészmérnöki szakról – 2 tanuló orvos- vagy gyógyszerész karról).

A pályázat benyújtásának időpontjában a pályázó részére más ösztöndíj folyósítása a pályázat benyújtásának nem akadálya.

A pályázat beérkezési határideje: 2017. október 12.

(a határidőnél a postai bélyegző dátuma számít)

A részletes pályázati felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

A pályázati adatlap ide kattintva letölthető (pdf) >>

Dr._Thurzo_Laszlo

Életének 72. évében, türelemmel viselt hosszú betegség után 2017. október 12-elhunyt Dr. Thurzó László emeritus professzor, az Onkoterápiás Klinika korábbi tanszékvezetője, a Szegedi Tudományegyetem Egészségügyi Szakszervezet titkára, az Általános Orvostudományi Kar korábbi klinikai és gazdasági dékán­helyettese és centrumelnök-helyettes.