homo-deus2

Könyvbemutató: A holnap rövid története

Az SZTE két dékánja - Prof. Dr. Bari Ferenc, SZTE ÁOK és Prof. Dr. Gyenge Zoltán, SZTE BTK - beszélget a jövőről Yuval Noah Harari könyve kapcsán.

A világhírű jeruzsálemi egyetemi tanár is elgondolkodtatóan és világosan vázolja fel könyvében az emberiség lehetséges jövőit, és hogy miként válhat a Homo sapiens Homo deusszá. Az SZTE két professzorát Tráser László kérdezi.

Időpont:

2017. október 16.18:00 - 19:30

Helyszín:

SZTE Bölcsészettudományi Kar - Szeged, Egyetem u. 2.

Dr._Thurzo_Laszlo

Életének 72. évében, türelemmel viselt hosszú betegség után 2017. október 12-elhunyt Dr. Thurzó László emeritus professzor, az Onkoterápiás Klinika korábbi tanszékvezetője, a Szegedi Tudományegyetem Egészségügyi Szakszervezet titkára, az Általános Orvostudományi Kar korábbi klinikai és gazdasági dékán­helyettese és centrumelnök-helyettes.