homo-deus2

Könyvbemutató: A holnap rövid története

Az SZTE két dékánja - Prof. Dr. Bari Ferenc, SZTE ÁOK és Prof. Dr. Gyenge Zoltán, SZTE BTK - beszélget a jövőről Yuval Noah Harari könyve kapcsán.

A világhírű jeruzsálemi egyetemi tanár is elgondolkodtatóan és világosan vázolja fel könyvében az emberiség lehetséges jövőit, és hogy miként válhat a Homo sapiens Homo deusszá. Az SZTE két professzorát Tráser László kérdezi.

Időpont:

2017. október 16.18:00 - 19:30

Helyszín:

SZTE Bölcsészettudományi Kar - Szeged, Egyetem u. 2.

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.