osztondijas_kiemelt

Gratulálunk ösztöndíjas hallgatóinknak!

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj

A Kar benyújtott pályázataik alapján hallgatóink közül a 2017/18. tanévben 12 főt terjesztett fel kiváló tanulmányi eredménye, valamint kiemelkedő szakmai tevékenysége alapján a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjra, amelyet az Emberi Erőforrások Minisztere adományoz. Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj adományozható azon legkiválóbb hallgatóinknak, akik kimagasló tanulmányi eredményük mellett eredményesen dolgoznak tudományos diákkörben, illetve dicséretes szakmai közéleti tevékenységük.

Ösztöndíjas hallgatóink: Szepes Borbála Éva, Kovács Mónika Gabriella, Árpádffy-Lovas Tamás, Tóth Lilla Mária, Vas Márton Árpád, Oláh Alexandra, Balog Dóra, Pénzes Andrea, Rózsa Petra, Török Viktória Réka, Stumpf Csaba, Fakan Bernadett. Gratulálunk!

Szent-Györgyi Albert Ösztöndíj

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa a kiemelkedő teljesítményű külföldi hallgatók részére megalapította a Szent-Györgyi Albert Ösztöndíjat. A 2017/2018. tanévben 15 fő nyerte el az ösztöndíjat kiváló szakmai eredménye és kiemelkedő szakmai tevékenysége alapján: Faour Mahmoud, Janke Alexander, Jansen Jasper Johannes, Jury Katharina, Lim Kanghee, Merz Andreas, Nasir Hanadi, Vu Van, Geldmann Charlotte, Ibrahim Abubaker Abdelrahim, Jarrah Omar, Keshvari Milad Kazava, Ljønes Isak, Lüttenberg Lucas Marian, Molitor Miriam. Gratulálunk!

UNKP_kiemelt

458 millió forintot nyert el a Szegedi Tudományegyetem az Új Nemzeti Kiválóság Program pályázatain. Az ÚNKP 225 ösztöndíjasát a 2017. november 15-i ünnepségen köszöntötte az SZTE.