Erasmus+ pótpályázati felhívás

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2017/2018-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2017. szeptember 20.

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

További információ:

Szeptemberi pótpályázat

Az Erasmus honlapon: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/ megtalálhatják a 2017/2018. tanévre meghirdetett pótpályázati felhívást hallgatói és munkatársi (oktatói és adminisztratív) mobilitásokra.

Oktatói támogatások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon oktatóink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban csak egy pályázatot nyújtottak be.

Adminisztratív mobilitások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon munkatársaink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban nem nyújtottak be pályázatot.

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!