Erasmus+ pótpályázati felhívás

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2017/2018-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2017. szeptember 20.

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

További információ:

Szeptemberi pótpályázat

Az Erasmus honlapon: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/ megtalálhatják a 2017/2018. tanévre meghirdetett pótpályázati felhívást hallgatói és munkatársi (oktatói és adminisztratív) mobilitásokra.

Oktatói támogatások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon oktatóink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban csak egy pályázatot nyújtottak be.

Adminisztratív mobilitások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon munkatársaink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban nem nyújtottak be pályázatot.

kancellar_nyito

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.