Erasmus+ pótpályázati felhívás

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2017/2018-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2017. szeptember 20.

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

További információ:

Szeptemberi pótpályázat

Az Erasmus honlapon: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/ megtalálhatják a 2017/2018. tanévre meghirdetett pótpályázati felhívást hallgatói és munkatársi (oktatói és adminisztratív) mobilitásokra.

Oktatói támogatások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon oktatóink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban csak egy pályázatot nyújtottak be.

Adminisztratív mobilitások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon munkatársaink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban nem nyújtottak be pályázatot.

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!