professzorok

Egyetemi tanári kinevezések

A köztársasági elnök 365/2017.(IX.7.) KE határozata alapján 2017. szeptember 1. napjával egyetemi tanárrá nevezte ki:

Dr. Babik Barnát, az SZTE ÁOK Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet docensét,

Dr. Bajory Zoltánt, az SZTE ÁOK Urológiai Klinika tanszékvezető egyetemi docensét,

Dr. Kovács Lászlót, az SZTE ÁOK Reumatológiai és Immunológiai Klinika tanszékvezető egyetemi docensét,

Dr. Lengyel Csabát, az SZTE ÁOK I. Belgyógyászati Klinika docensét,

Dr. Németh Gábort, az SZTE ÁOK Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika tanszékvezető egyetemi docensét,

Dr. Zádor Ernőt, az SZTE ÁOK Biokémiai Intézet docensét.

Gratulálunk!

SBO_kiemelt

2017. szeptember 22-én 12 órai kezdettel a szegedi Huszár Mátyás rakparton, az Európai Unió Közlekedésmentes Napjának keretein belül Újraélesztési Rekord Kísérletre kerül sor az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztály szervezésében.

Buffalo_kiemelt

Szepes Borbála VI.éves, Sófi és Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjas, OTDK I. helyezett medikusunk az HMAA (Hungarian American Medical Association) ösztöndíját is elnyerte, így közel 3 hónapot tölt el az Egyesült Államokban.