ST

Egyedülálló sportorvosi hallgatói szolgáltatás az SZTE-en

Az SZTE ÁOK Sportorvostani Tanszéke felméri a hallgatók sportolást befolyásoló rizikó faktorait. A Sportorvosi kérdőív a MODULO-ban mindenki által elérhető, kitölthető!

A Testnevelés kurzus hallgatói már elkezdték a kitöltést, de kérünk minden hallgatói jogviszonnyal rendelkező SZTE egyetemistát, aki rendszeresen amatőr vagy szabadidős sportot űz, tesztelje magát, segítse a kezdeményezést! Töltsd ki most!

Azokat, akiknél a kérdőív alapján kockázatot jelenthet a sportolás, időpont egyeztetést követően a nemrég megnyílt egyetemi sportorvosi rendelésen fogadják ingyenes konzultációra. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja a hallgatók biztonságos sportolásnak elősegítése, egészségtudatos magatartásuk erősítése.

Kísérd figyelemmel és kövesd a Sportorvostani Tanszék Facebook oldalát!

doktoravato

A Szegedi Tudományegyetem Doktori Tanácsa az Általános Orvostudományi Karon 30 doktori fokozatot és 5 habilitációs oklevelet adományozott. Gratulálunk!