ST

Egyedülálló sportorvosi hallgatói szolgáltatás az SZTE-en

Az SZTE ÁOK Sportorvostani Tanszéke felméri a hallgatók sportolást befolyásoló rizikó faktorait. A Sportorvosi kérdőív a MODULO-ban mindenki által elérhető, kitölthető!

A Testnevelés kurzus hallgatói már elkezdték a kitöltést, de kérünk minden hallgatói jogviszonnyal rendelkező SZTE egyetemistát, aki rendszeresen amatőr vagy szabadidős sportot űz, tesztelje magát, segítse a kezdeményezést! Töltsd ki most!

Azokat, akiknél a kérdőív alapján kockázatot jelenthet a sportolás, időpont egyeztetést követően a nemrég megnyílt egyetemi sportorvosi rendelésen fogadják ingyenes konzultációra. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja a hallgatók biztonságos sportolásnak elősegítése, egészségtudatos magatartásuk erősítése.

Kísérd figyelemmel és kövesd a Sportorvostani Tanszék Facebook oldalát!

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!