dohanyzaskommunikacio

Dohányzáskommunikáció: Egészségnevelés a közösségi médián keresztül

Egy kurzus:

- ahol aktívan részt vehetsz a dohányzás visszaszorításában,

- ahol fejlesztheted a "dohányzás-kommunikációs" készségeidet,

- ahol az a feladat, hogy használd az online közösségi médiát!

Ez a "Dohányzáskommunikáció" kurzus: szabadon választható 2 kredit, az órák csütörtökön 17:00-kor vannak. Sajnos neptune-hiba miatt egyenlőre nem látod a kurzust a neptune rendszerében, de megoldjuk, indul a kurzus! Ha felkeltettük a figyelmedet, gyere el szeptember 14.-én 17:00-ra a Magatartástudományi Intézet Könyvtárába.

Részletek a kurzusleírásban >>

A tantárgy tematikája ide kattintva letölthető (pdf) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!