dohanyzaskommunikacio

Dohányzáskommunikáció: Egészségnevelés a közösségi médián keresztül

Egy kurzus:

- ahol aktívan részt vehetsz a dohányzás visszaszorításában,

- ahol fejlesztheted a "dohányzás-kommunikációs" készségeidet,

- ahol az a feladat, hogy használd az online közösségi médiát!

Ez a "Dohányzáskommunikáció" kurzus: szabadon választható 2 kredit, az órák csütörtökön 17:00-kor vannak. Sajnos neptune-hiba miatt egyenlőre nem látod a kurzust a neptune rendszerében, de megoldjuk, indul a kurzus! Ha felkeltettük a figyelmedet, gyere el szeptember 14.-én 17:00-ra a Magatartástudományi Intézet Könyvtárába.

Részletek a kurzusleírásban >>

A tantárgy tematikája ide kattintva letölthető (pdf) >>

kancellar_nyito

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.