dohanyzaskommunikacio

Dohányzáskommunikáció: Egészségnevelés a közösségi médián keresztül

Egy kurzus:

- ahol aktívan részt vehetsz a dohányzás visszaszorításában,

- ahol fejlesztheted a "dohányzás-kommunikációs" készségeidet,

- ahol az a feladat, hogy használd az online közösségi médiát!

Ez a "Dohányzáskommunikáció" kurzus: szabadon választható 2 kredit, az órák csütörtökön 17:00-kor vannak. Sajnos neptune-hiba miatt egyenlőre nem látod a kurzust a neptune rendszerében, de megoldjuk, indul a kurzus! Ha felkeltettük a figyelmedet, gyere el szeptember 14.-én 17:00-ra a Magatartástudományi Intézet Könyvtárába.

Részletek a kurzusleírásban >>

A tantárgy tematikája ide kattintva letölthető (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!