MGYT1

Prof. Dr. Katona Márta Schoepf-Merei díjat kapott

Gratulálunk!

A Magyar Gyermekorvosok Társaságának vezetősége 2017. március 29-i vezetőségi ülésén döntött a Társaság évi díjazottainak személyéről. Így idén a győri nagygyűlés keretében rendezendő társasági közgyűlésen Dr. Katona Márta, az SZTE ÁOK Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermek Egészségügyi Központ egyetemi tanára Schoepf-Merei díj és emlékérem elismerésben részesült sok évtizedes szakmailag magas szintű és szeretetteljes gyógyító, oktató, szervező és tudományos munkájáért.

Forrás: http://www.gyermekorvostarsasag.hu

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.