MGYT1

Prof. Dr. Katona Márta Schoepf-Merei díjat kapott

Gratulálunk!

A Magyar Gyermekorvosok Társaságának vezetősége 2017. március 29-i vezetőségi ülésén döntött a Társaság évi díjazottainak személyéről. Így idén a győri nagygyűlés keretében rendezendő társasági közgyűlésen Dr. Katona Márta, az SZTE ÁOK Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermek Egészségügyi Központ egyetemi tanára Schoepf-Merei díj és emlékérem elismerésben részesült sok évtizedes szakmailag magas szintű és szeretetteljes gyógyító, oktató, szervező és tudományos munkájáért.

Forrás: http://www.gyermekorvostarsasag.hu

Dr._Thurzo_Laszlo

Életének 72. évében, türelemmel viselt hosszú betegség után 2017. október 12-elhunyt Dr. Thurzó László emeritus professzor, az Onkoterápiás Klinika korábbi tanszékvezetője, a Szegedi Tudományegyetem Egészségügyi Szakszervezet titkára, az Általános Orvostudományi Kar korábbi klinikai és gazdasági dékán­helyettese és centrumelnök-helyettes.