MON2017

Magyar Orvostudományi Napok 2017

A Magyar Orvostársaságok és Egyesületek Szövetsége (MOTESZ) idén ötödik alkalommal rendezi meg a Magyar Orvostudományi Napokat.

Ez évben az MTA Orvosi Osztályának kezdeményezésére az egyes szakmai társaságaink által képviselt MEDICINA - ágak klinikai jellegű tudományos eredményeiről szóló összefoglalók kerülnek napirendre.

A kétnapos konferencián ezúttal 16 tagtársaságunk mutathatja be az általa képviselt diszciplína helyzetét, eredményeit, terveit és gondjait is.

Az első nap délutánján, a prevenció és felvilágosítás magyarországi helyzetéről tájékozódhatnak a résztvevők.

A kiváló előadók személye garantálja a színes és sokrétű program magas és kiemelkedő színvonalát.

A rendezvény ingyenes azonban regisztrációhoz kötött!

Regisztrálni az alábbi linken lehet:

A program ide kattintva letölthető (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!