kozig.oprogr.

Közigazgatási Ösztöndíjprogramok

Megjelent a Hivatalos Értesítő 48. számában a 2018. évi Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogram és a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram pályázati felhívása.

A Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogramra 2017. október 1-31. között lehet jelentkezni az http://osztondijprogram.kormany.hu/ oldalon leírt módon, a program pedig 2018. február 1. napján indul.

Az Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogramra 2017. október 15. - november 15. között lehet jelentkezni ugyanezen az oldalon. Az MKÖ Program 2018. március 1. napján veszi kezdetét.

Az ösztöndíjprogramok legfontosabb információi ide kattintva letölhetők (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!