kozig.oprogr.

Közigazgatási Ösztöndíjprogramok

Megjelent a Hivatalos Értesítő 48. számában a 2018. évi Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogram és a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram pályázati felhívása.

A Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogramra 2017. október 1-31. között lehet jelentkezni az http://osztondijprogram.kormany.hu/ oldalon leírt módon, a program pedig 2018. február 1. napján indul.

Az Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogramra 2017. október 15. - november 15. között lehet jelentkezni ugyanezen az oldalon. Az MKÖ Program 2018. március 1. napján veszi kezdetét.

Az ösztöndíjprogramok legfontosabb információi ide kattintva letölhetők (pdf) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!