Influenza elleni védőoltás (3FLUART)

Térítésmentesen felvehető az üzemorvosi rendelőkben.

Kérjük, minden dolgozó saját üzemorvosánál érdeklődjön, a hosszas várakozás elkerülése érdekében rendelési időben kérjen időpontot, hogy mikor veheti fel az oltást.

Védőoltási könyvét okvetlenül hozza magával!

Kontraindikációt jelent:

- akut, lázas betegség

- tiomerzal érzékenység

- tojásfehérje érzékenység

- bármely oltóanyaggal történt oltás következtében kialakult súlyos szövődmény korábbi előfordulása esetén

Terhes nők oltása mérlegelés alapján javasolt.

Foglalkozás Egészségügyi Szolgálat

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!