apro_dezso_dij

Dr. Sasi Viktor elismerése

Dr. Sasi Viktor, a II.sz Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ Invazív Kardiológiai Részlegének egyetemi tanársegédje a Magyar Kardiológus Társaság, Kardiovaszkuláris Intervenciós Munkacsoport 2017-es éves kongresszusán Budapesten a legjobb intervenciós eset bemutatásáért Apró Dezső Díjban részesült.

Gratulálunk!

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.