sir-tim-hunt

Nobel-díjasok és Tehetséges Diákok X. Találkozója

Tisztelt Kollégák!

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány a tavalyi évhez hasonlóan az idén is megrendezi a Nobel-díjasok és Tehetséges Diákok X. Találkozóját.

A rendezvény keretén belül a szélesebb egyetemi tudományos közösség számára is nyilvános előadást tart

Tim Hunt Nobel-díjas biokémikus professzor (orvostudományi Nobel-díj, 2001)

Az előadás időpontja: 2017.12.08. péntek 17:00-18:15 óra

Az előadás helyszíne: SZTE TIK Kongresszusi terem

Az előadásokon minden kedves Kollégát szeretettel látunk! Amennyiben az előadáson részt kíván venni, kérem az alábbi linkre kattintva, a kérdőív kitöltésével adja le jelentkezését.

A jelentkezések érkezési sorrendben kerülnek feldolgozásra a szabad helyek függvényében. Amennyiben a szabad helyek megtelnek, a regisztrációs link automatikusan megszűnik, onnantól további jelentkezéseket nem tudunk fogadni és ez ügyben szíves megértésüket kérjük!

Üdvözlettel,

Dr. Buzás Norbert

operatív igazgató

Szegedi Orvosbiológiai Kutatások

Jövőjéért Alapítvány

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.