K_F_Sz_K1

Korányi Frigyes Tudományos Fórum

A Korányi Frigyes Szakkollégium 2018 tavaszán immáron 23. alkalommal rendezi meg nagyszabású éves szakmai találkozóját, a Korányi Frigyes Tudományos Fórumot.

A konferencia alapvető célja, hogy közös rendezvény keretében biztosítson előadási lehetőséget a tudományos diákköri munkában részt vállaló orvos-, fogorvos- és gyógyszerészhallgatóknak számára.

Jelen levélben invitáljuk Önöket mint aktív résztvevőket a Fórum angol nyelvű tagozatára (Frigyes Korányi Science Forum – RECOOP Student Conference), amely 2018. március 9-én a budapesti Szent Gellért Szállóban kerül megrendezésre. Kutatási eredményeik bemutatása a hat meghirdetett szekció egyikében lehetséges interaktív poszterprezentáció formájában (összefoglaló előadás, majd vita a poszternél). Felhívásunkat csatolmányként megtalálják.

Az absztraktok beadásának határideje: 2017. december 18.

Minden információt megtalálnak a honapunkon >>

Várjuk megtisztelő jelentkezésüket!

Korányi Frigyes Szakkollégium

Semmelweis Egyetem

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!