K_F_Sz_K1

Korányi Frigyes Tudományos Fórum

A Korányi Frigyes Szakkollégium 2018 tavaszán immáron 23. alkalommal rendezi meg nagyszabású éves szakmai találkozóját, a Korányi Frigyes Tudományos Fórumot.

A konferencia alapvető célja, hogy közös rendezvény keretében biztosítson előadási lehetőséget a tudományos diákköri munkában részt vállaló orvos-, fogorvos- és gyógyszerészhallgatóknak számára.

Jelen levélben invitáljuk Önöket mint aktív résztvevőket a Fórum angol nyelvű tagozatára (Frigyes Korányi Science Forum – RECOOP Student Conference), amely 2018. március 9-én a budapesti Szent Gellért Szállóban kerül megrendezésre. Kutatási eredményeik bemutatása a hat meghirdetett szekció egyikében lehetséges interaktív poszterprezentáció formájában (összefoglaló előadás, majd vita a poszternél). Felhívásunkat csatolmányként megtalálják.

Az absztraktok beadásának határideje: 2017. december 18.

Minden információt megtalálnak a honapunkon >>

Várjuk megtisztelő jelentkezésüket!

Korányi Frigyes Szakkollégium

Semmelweis Egyetem

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

doktoravato

A Szegedi Tudományegyetem Doktori Tanácsa az Általános Orvostudományi Karon 30 doktori fokozatot és 5 habilitációs oklevelet adományozott. Gratulálunk!