Szel_Borbala_kiemelt

Szél Borbála sikere a II. Semmelweis Konferencián – Gratulálunk!

A bécsi Semmelweis Alapítvány március 07-08-án Budapesten tartott nemzetközi konferenciáján az SZTE SZAKK Kórházhigiénés osztályának dolgozója Szél Borbála Kórházhigiénés Infekciókontroll Szakokleveles Népegészségügyi szakember konferenciára benyújtott posztere a 7 legjobb közé kerülve szóbeli prezentációs lehetőséget kapott.

Szel_Borbala

A szóbeli prezentációkat egy nemzetközi zsűri értékelte, ahol Szél Borbála előadásával II. helyezést ért el, és teljes támogatással meghívást kapott a 2017. júniusában Genfben tartandó International Consortium for Prevention & Infection Control (ICPIC) konferenciára. Gratulálunk!

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.

TO

Kedves Elsőéves Hallgatók!

Engedjék meg, hogy felvételükhöz gratuláljak magam és a Tanulmányi Osztályon dolgozó kollégáim nevében, és hogy ezúton röviden bemutatkozzunk.