kiemelt_berenyiek_20170310
fotó: Bobkó Anna

A Neuron folyóirat Berényi Antal és kutatócsoportja újabb cikkét közölte

„Univerzális mechanizmust találtunk, amely mind a gondolkodás, mind a térbeli tájékozódás során képessé teszi az úgynevezett hely-sejteket arra, hogy megbízható kódolást tudjanak végrehajtani” – összegezte Berényi Antal, az SZTE-MTA Lendület Oszcillatorikus Neuronhálózatok Kutatócsoport vezetője a Neuron folyóiratban 2017. március 8-án megjelent publikációjuk újdonság tartalmát.

További részleteket az SZTE Hírportálon olvashat >>

allami_kituntetesek1

Állami kitüntetéseket és szakmai díjakat adtak át augusztus 20-a, államalapító Szent István király ünnepe alkalmából. A Szegedi Tudományegyetem több munkatársa is elismerésben részesült.

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.