MET

MÉT angol nyelvű tudományos szimpózium

A Magyar Élettani Társaság és a Szerb Élettani Társaság 2017. május 25-27 között közös, angol nyelvű tudományos szimpóziumot szervez Szabadkán, fiatal kutatók számára.

Az előzetes egyeztetések alapján a részvétel (beleértve a szállást, étkezéseket és a társasági programokat) 30 fő fiatal előadó számára ingyenes lesz.

A felhívás hamarosan szélesebb körben is ismertetésre kerül, de a kongresszusi helyszín megválasztásakor a Társaságok elsősorban a Szegedi Tudományegyetem kutatóinak, előadóinak részvételére számítottak.

Tisztelettel kérjük és 2017. március 21-ig várjuk Karunk munkatársainak előzetes visszajelzését a jelentkezési szándékokról, az office.expsur@med.u-szeged.hu e-mail címen.

Boros Mihály
MÉT főtitkár

Felhívás (pdf) >>

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.

TO

Kedves Elsőéves Hallgatók!

Engedjék meg, hogy felvételükhöz gratuláljak magam és a Tanulmányi Osztályon dolgozó kollégáim nevében, és hogy ezúton röviden bemutatkozzunk.