onko_seb_1

A Magyar Sebész Társaság Sebészeti Onkológiai Szekciójának 1. kongresszusa

A Magyar Sebész Társaság Sebészeti Onkológiai Szekciójának 1. országos rendezvénye 2017. március 23-24-25-én kerül megrendezésre, Szegeden, a Forrás Szállóban.

A kongresszuson 10 országból várunk külföldi felkért előadókat. Külön öröm, hogy az Európai Sebészeti Onkológus Társaság (ESSO) elnökei is részt vesznek a találkozón.

A kongresszus elnöke, házigazdája: Prof. Dr. Lázár György.

A kongresszus továbbképző tanfolyam is egyben, mely lehetőséget ad, hogy a hazai és külföldi szakemberek áttekintsék a sebészet egyik legfontosabb és legdinamikusabban fejlődő ágának eredményeit.

Bővebb információ >>

kiemelt_szgytv_biokemiai

A Nobel-díjas Szent-Györgyi Albert egykori kutatóhelyére, a Szegedi Tudományegyetemre látogattak a Janus Pannonius Gimnázium diákjai. Az egyetem egykori rektorának nevét viselő tanulmányi verseny egyik nyereménye, hogy a pécsi gimnazisták szétnézhettek az SZTE ÁOK Biokémiai Intézetében.