innovacios_dij

2017. évi SZTE Innovációs Díj Pályázat

A tavaly megkezdett hagyományt követve meghirdetésre került a 2017. évi SZTE Innovációs Díj Pályázat. A pályázati felhívás és a pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok ide kattitva érhetők el >>

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 2. 24:00 óra.

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

·Leginnovatívabb TDK munkáért

·Leginnovatívabb PhD munkáért

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázattal kapcsolatban felmerülő, bármilyen kérdés esetén, kérem, forduljon bizalommal a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósághoz, tel: +36 62 546 702 ; email: inno@rekt.szte.hu

Prof. Dr. Kemény Lajos

tudományos és innovációs rektorhelyettes

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.

TO

Kedves Elsőéves Hallgatók!

Engedjék meg, hogy felvételükhöz gratuláljak magam és a Tanulmányi Osztályon dolgozó kollégáim nevében, és hogy ezúton röviden bemutatkozzunk.