innovacios_dij

2017. évi SZTE Innovációs Díj Pályázat

A tavaly megkezdett hagyományt követve meghirdetésre került a 2017. évi SZTE Innovációs Díj Pályázat. A pályázati felhívás és a pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok ide kattitva érhetők el >>

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 2. 24:00 óra.

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

·Leginnovatívabb TDK munkáért

·Leginnovatívabb PhD munkáért

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázattal kapcsolatban felmerülő, bármilyen kérdés esetén, kérem, forduljon bizalommal a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósághoz, tel: +36 62 546 702 ; email: inno@rekt.szte.hu

Prof. Dr. Kemény Lajos

tudományos és innovációs rektorhelyettes

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!