KMP

Az SZTE ÁOK Klinikai Módszertani Pályázatának nyertesei

Karunk februárban meghirdetett Klinikai Módszertani Pályázatán az alábbi munkatársak nyertek támogatást külföldi tanulmányútjukhoz, mely során új, a betegellátásban közvetlenül hasznosítható módszert, műtéti technikát sajátíthatnak el.

Dr. Deák Gábor, egyetemi tanársegéd, Urológiai Klinika

Desztináció: Párizs, Franciaország, Henri-Mondor Egyetemi Kórház, Urológia

Témakör: új endoscopos technikák elsajátítása

Dr. Sztanó Balázs, egyetemi adjunktus, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Dr. Szakács László, egyetemi adjunktus, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Desztináció: UKSH Lübeck, Németország

Témakör: fej-nyaki brachyterápiás módszer elsajátítása

Gratulálunk az elnyert támogatásokhoz! A tanulmány utak után várjuk a szakmai bemutatókat!

golyatabor_kiemelt

Az SZTE Általános Orvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és a Fogorvostudományi Kar Hallgatói Önkormányzatainak közös szervezésével idén is megrendezésre kerül a SZOTE Gólyatábor!

kinevezes_kiemelt
Fotó: Bobkó Anna

Ünnepélyes külsőségek közepette a Szegedi Tudományegyetem rektora, Szabó Gábor adta át 2017. július 7-én a felsőoktatási intézmény új vezetői számára kinevezésüket, az SZTE arra érdemesnek ítélt polgárainak a kitüntető oklevelet.