mtmt2

MTMT2 halasztás

Az átállást későbbi időpontra halasztották. Az átállásra kitűzött legkorábbi új időpont 2017 novembere.

Az MTMT új szoftverrendszerére való átállás elvégzésére a Koordinációs Testület a 2017. június-júliusi időszakot határozta meg.

Mivel a tesztelések eredményei nem bizonyították az új szoftverrendszer problémamentes működését, az átállás július végéig való sikeres befejezése nem oldható meg.

Az új időpontról az MTMT adatait használó szervezetekkel történő egyeztetés után a Koordinációs Testület dönthet, várhatóan szeptemberben.

Korábbi hír:

Az MTMT Koordinációs Testület döntése értelmében az MTMT2-re való átállás a 2017. július 31-gyel végződő időszakban történik, a technikailag lehetséges legkorábbi időpontban.

Az MTMT központi adminisztrációjának legújabb tájékoztatása szerint 2017. június 15-ig még biztosan folytatható az MTMT jelenlegi programjában az adatbevitel és a bent lévő adatok módosítása. Az átállás pontos időpontjáról egyelőre nincs információ (https://mtmt2.mtmt.hu)

A teljes tájékoztató ide kattintva letölthető (pdf) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!