MSZT

A Magyar Szemorvostársaság 2017. évi Kongresszusa

2017. június 22-24. között Szegeden, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központjában rendezik meg a Magyar Szemorvostársaság 2017. évi Kongresszusát.

A Konferencia kiemelt témái:

-A laser technológia fejlődése és alkalmazása a szemészetben

-Az innováció eredményeinek alkalmazása a modern szemészeti diagnosztikában és terápiában

A konferenciáról bővebben ide kattintva olvashat >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!