MSZT

A Magyar Szemorvostársaság 2017. évi Kongresszusa

2017. június 22-24. között Szegeden, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központjában rendezik meg a Magyar Szemorvostársaság 2017. évi Kongresszusát.

A Konferencia kiemelt témái:

-A laser technológia fejlődése és alkalmazása a szemészetben

-Az innováció eredményeinek alkalmazása a modern szemészeti diagnosztikában és terápiában

A konferenciáról bővebben ide kattintva olvashat >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!