avatas

Július 2-án orvosdoktorokat avattunk

A József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében 49 angol nyelvű és 177 magyar nyelvű képzésben végzett orvosdoktort avatott az SZTE Általános Orvostudományi Kara.

A rendezvényről készült fotók nagy száma miatt várhatóan a jövő héten kerül fel minden egyes avatottról készült Galéria mind a honlapunkra, mind a Facebook oldalunkra.
Addig is szíves türelmüket kérjük!

golyatabor_kiemelt

Az SZTE Általános Orvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és a Fogorvostudományi Kar Hallgatói Önkormányzatainak közös szervezésével idén is megrendezésre kerül a SZOTE Gólyatábor!

kinevezes_kiemelt
Fotó: Bobkó Anna

Ünnepélyes külsőségek közepette a Szegedi Tudományegyetem rektora, Szabó Gábor adta át 2017. július 7-én a felsőoktatási intézmény új vezetői számára kinevezésüket, az SZTE arra érdemesnek ítélt polgárainak a kitüntető oklevelet.