avatas

Július 2-án orvosdoktorokat avattunk

A József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében 49 angol nyelvű és 177 magyar nyelvű képzésben végzett orvosdoktort avatott az SZTE Általános Orvostudományi Kara.

A rendezvényről készült fotókat azok nagy száma miatt letölthető formátumban Facebook oldalunkon találják.

kancellar_nyito

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.