mestertanari_aranyerem_kiemelt

Dr. Nagy László egyetemi docens elismerése

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács döntése értelmében Dr. Nagy László egyetemi docens (SZTE ÁOK Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet) Mestertanári Aranyérem kitüntetésben részesül.

Köszönjük a Kari TDK mozgalom érdekében kifejtett több éves áldozatkész és eredményes munkáját!

Gratulálunk!

Forrás >>

golyatabor_kiemelt

Az SZTE Általános Orvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és a Fogorvostudományi Kar Hallgatói Önkormányzatainak közös szervezésével idén is megrendezésre kerül a SZOTE Gólyatábor!

kinevezes_kiemelt
Fotó: Bobkó Anna

Ünnepélyes külsőségek közepette a Szegedi Tudományegyetem rektora, Szabó Gábor adta át 2017. július 7-én a felsőoktatási intézmény új vezetői számára kinevezésüket, az SZTE arra érdemesnek ítélt polgárainak a kitüntető oklevelet.