mestertanari_aranyerem_kiemelt

Dr. Nagy László egyetemi docens elismerése

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács döntése értelmében Dr. Nagy László egyetemi docens (SZTE ÁOK Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet) Mestertanári Aranyérem kitüntetésben részesül.

Köszönjük a Kari TDK mozgalom érdekében kifejtett több éves áldozatkész és eredményes munkáját!

Gratulálunk!

Forrás >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!