mestertanari_aranyerem_kiemelt

Dr. Nagy László egyetemi docens elismerése

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács döntése értelmében Dr. Nagy László egyetemi docens (SZTE ÁOK Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet) Mestertanári Aranyérem kitüntetésben részesül.

Köszönjük a Kari TDK mozgalom érdekében kifejtett több éves áldozatkész és eredményes munkáját!

Gratulálunk!

Forrás >>

SBO_kiemelt

2017. szeptember 22-én 12 órai kezdettel a szegedi Huszár Mátyás rakparton, az Európai Unió Közlekedésmentes Napjának keretein belül Újraélesztési Rekord Kísérletre kerül sor az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztály szervezésében.

Buffalo_kiemelt

Szepes Borbála VI.éves, Sófi és Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjas, OTDK I. helyezett medikusunk az HMAA (Hungarian American Medical Association) ösztöndíját is elnyerte, így közel 3 hónapot tölt el az Egyesült Államokban.