pro_sanitate

Dr. Bitó Tamás adjunktus elismerése

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere és dr. Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár Semmelweis-nap alkalmából díjakat és miniszteri elismerő okleveleket adott át a Pesti Vigadóban.

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate díjban részesült:

Dr. habil. Bitó Tamás PhD, a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika egyetemi adjunktusa.

Gratulálunk!

Forrás: www.kormany.hu

golyatabor_kiemelt

Az SZTE Általános Orvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és a Fogorvostudományi Kar Hallgatói Önkormányzatainak közös szervezésével idén is megrendezésre kerül a SZOTE Gólyatábor!

kinevezes_kiemelt
Fotó: Bobkó Anna

Ünnepélyes külsőségek közepette a Szegedi Tudományegyetem rektora, Szabó Gábor adta át 2017. július 7-én a felsőoktatási intézmény új vezetői számára kinevezésüket, az SZTE arra érdemesnek ítélt polgárainak a kitüntető oklevelet.