mestertanari_aranyerem_kiemelt

Dr. Babik Barna egyetemi docens elismerése

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács döntése értelmében Dr. Babik Barna egyetemi docens (SZTE ÁOK AITI) Mestertanári Aranyérem kitüntetésben részesül.

Köszönjük a Kari TDK mozgalom érdekében kifejtett több éves áldozatkész és eredményes munkáját!

Gratulálunk!

Forrás >>

SBO_kiemelt

2017. szeptember 22-én 12 órai kezdettel a szegedi Huszár Mátyás rakparton, az Európai Unió Közlekedésmentes Napjának keretein belül Újraélesztési Rekord Kísérletre kerül sor az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztály szervezésében.

Buffalo_kiemelt

Szepes Borbála VI.éves, Sófi és Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjas, OTDK I. helyezett medikusunk az HMAA (Hungarian American Medical Association) ösztöndíját is elnyerte, így közel 3 hónapot tölt el az Egyesült Államokban.