TDK.2017

Pályázati felhívás a XXIV. Marosvásárhelyi TDK Konferencián való részvételre

A 2016. évi tavaszi és/vagy őszi helyi TDK konferenciára absztraktot beküldő hallgatók közül 10-en lehetőséget kapnak a XXIV. Marosvásárhelyi TDK Konferencián (2017. március 29 - április 1.) való részvételre.

A résztvevők pályázati úton kerülnek kiválasztásra.

A pályázati felhívást itt, a pályázati adatlapot pedig itt , illetve a TDK Tanács honlapján találják.

A marosvásárhelyi konferencián való részvétel az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett "Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatása” című NTP-HHTDK-16 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-HHTDK-16-0022 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett "A Tudományos Diákköri tevékenység fejlesztése a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán" című projekt keretén belül valósul meg.

A pályázatok beadási határideje:

2017. január 30. (hétfő) 15:30

A nyomtatott pályázati anyagok leadása:

Kis Oktatási Épület, Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet titkársága

kiemelt

A Jancsó Miklós Emlékünnepség keretében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán nyújtotta át a Kar nevében a Jancsó Miklós Emlékérmet és Jutalomdíjat Dr. Janka Zoltán professzornak, az orvostudomány doktorának, az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanárának. A kitüntetett professzor a”A biológia és farmakopszichiátria tudományos üzenete” címmel tartott előadást.

OTDK

Kiváló eredmények az OTDK orvosi szekciójában. Gratulálunk!