mtmt

Az MTMT adatfeltöltés határideje módosult!

Felhívjuk kutatóink figyelmét, hogy az MTMT-s publikációs repozitóriumi feltöltéseket az idei évtől kezdve a szerzők február 1-jei határidővel kell elvégezniük.

Az intézményi adminisztráció (ellenőrzés, intézményi hozzárendelés) határideje: 2017. március 1.
Erre az egyetem adatszolgáltatási kötelezettségei miatt van szükség.

Köszönjük szíves együttműködésüket!

Prof. Dr. Kemény Lajos

rektorhelyettes

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.