Metabolizmus_dij

Metabolizmus díjat kapott Dr. Ábrahám György professzor

A Metabolizmus díjat minden évben olyan, a lapban publikáló szaktekintély kapja, aki hazai és nemzetközi téren kiemelkedő eredményeket ért el.

A kiadó és a szerkesztőbizottság a 2016-os díjat Ábrahám György professzornak ítélte oda.

Metab.dij_Abraham_Gyorgy

A Metabolizmus díj átadásáról készült felvétel megtekintéséhez kattintson ide >>

Az eddigi éveknek megfelelően a téma iránt érdeklődők az előadást nyomtatott formában a Metabolizmus 2017/2. számában olvashatják. A díjátadót és a szakmai előadást teljes terjedelmében a metabolizmusonline.hu oldalon tekinthetik meg.

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.

TO

Kedves Elsőéves Hallgatók!

Engedjék meg, hogy felvételükhöz gratuláljak magam és a Tanulmányi Osztályon dolgozó kollégáim nevében, és hogy ezúton röviden bemutatkozzunk.