erasmus_
fotó: Bobkó Anna

Welcome to our Faculty!

A II. félévben 41 Erasmus ösztöndíjas hallgató kezdi meg tanulmányait vagy szakmai gyakorlatát az ÁOK-n.

11 hallgató Olaszországból, 11 hallgató Romániából, 5 hallgató Spanyolországból, 5 hallgató Törökországból, 4 Bulgáriából, 2 Belgiumból, 1 Németországból, 1 Portugáliából, 1 Szlovákiából.

A Karnak jelenleg 52 külföldi egyetemmel van bilaterális megállapodása az Európai Unió 19 országából és Törökországból.

kiemelt

A Jancsó Miklós Emlékünnepség keretében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán nyújtotta át a Kar nevében a Jancsó Miklós Emlékérmet és Jutalomdíjat Dr. Janka Zoltán professzornak, az orvostudomány doktorának, az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanárának. A kitüntetett professzor a”A biológia és farmakopszichiátria tudományos üzenete” címmel tartott előadást.

OTDK

Kiváló eredmények az OTDK orvosi szekciójában. Gratulálunk!