medicina
Medicina Könyvesbolt

Tankönyv- és jegyzetigénylés 2017/2018. tanévre

A magyar képzésben résztvevő orvostanhallgatók tankönyv- és jegyzetigénylését a 2017/2018. tanévre vonatkozóan postafordultával, de legkésőbb 2017. március 3-ig kérjük eljuttatni a Dékáni Hivatal Tanulmányi Osztály e-mail címére: office.aokto@med.u-szeged.hu

Tájékoztató körlevél >>

I. évfolyam >>

II. évfolyam >>

III. évfolyam >>

IV. évfolyam >>

V. évfolyam >>

VI. évfolyam >>

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.