parkolas_1

Tájékoztatás a fizető parkolással kapcsolatosan 2017.

A „B” Klinikai park területén bevezetett fizető parkolási rendszer működésének második éve lassan lezárul.

A megváltott parkoló bérletek 2017. március 31-ig érvényesek. Ahhoz, hogy a bérlettel rendelkezők parkolása 2017. április 1-től is zavartalanul történjen a jogosultság megújítása szükséges.

A Létesítménygazdálkodási Igazgatóság Védelmi és Szállítási Irodájának körlevele (II-VSZI-K-5/2017.) ide kattintva letölthető (pdf) >>

nyito_muzsikalo_orvosok

A Szegedi Tudományegyetem országosan egyedülálló keresztképzésének jóvoltából az Általános Orvostudomány Kar legtehetségesebb zenélő medikusai áthallgathatnak a Bartók Béla Művészeti Kar kurzusaira. Ennek a programnak is köszönhető, hogy a zenélő orvos hagyomány tovább él a szegedi egyetemen

szte_kepalkoto_diagnosztika_3

Heteken belül a betegellátás szolgálatába állnak azok a legmodernebb radiológiai és képalkotó berendezések (CT, MR, MRi), amiket a Szegedi Tudományegyetem 4,8 milliárdos kormányzati támogatásból vásárolt meg. A jelentős léptékű fejlesztés XXI. századi színvonalra emeli a térség betegeinek ellátását.