PhD Német alapfokú nyelvvizsgára előkészítő tanfolyam

Alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdetünk teljesen kezdő (esetleg újrakezdő) szinten az ÁOK, GYTK, FOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére.

A tanfolyam 20 órás (10x2). A kurzus végén PhD alapfokú nyelvvizsga tehető (díj: 8.000 Ft).

Kezdési időpont:

2017. február 27.

A tanfolyam időpontja:

hétfő 18.30-20.00

Díja:

26.000.- Ft

Jelentkezési határidő: 2017. február 23.

Jelentkezés: janik.gabriella@med.u-szeged.hu

Tel.: 06-62-425-521

Dr. Demeter Éva sk

egyetemi docens, szakvezető

SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport

nyito_muzsikalo_orvosok

A Szegedi Tudományegyetem országosan egyedülálló keresztképzésének jóvoltából az Általános Orvostudomány Kar legtehetségesebb zenélő medikusai áthallgathatnak a Bartók Béla Művészeti Kar kurzusaira. Ennek a programnak is köszönhető, hogy a zenélő orvos hagyomány tovább él a szegedi egyetemen

szte_kepalkoto_diagnosztika_3

Heteken belül a betegellátás szolgálatába állnak azok a legmodernebb radiológiai és képalkotó berendezések (CT, MR, MRi), amiket a Szegedi Tudományegyetem 4,8 milliárdos kormányzati támogatásból vásárolt meg. A jelentős léptékű fejlesztés XXI. századi színvonalra emeli a térség betegeinek ellátását.