gran_prize

Gran Prize Interdiszciplináris Innovatív Díj Pályázati kiírás 2017.

A díj bolygónk legégetőbb kihívásaira válaszoló kiemelkedő innovatív megoldásokat, projekteket, munkákat jutalmaz a környezetvédelem, fenntartható fejlődés, design, orvostudomány, egészségmegőrzés,- fejlesztés és oktatás területéről évi egy alkalommal.

A Magyarországi Svéd Kereskedelmi Testület ezennel meghirdeti Gran Prize Interdiszciplináris Innovatív Díj pályázatát.

A pályázat benyújtásának határideje : 2017. április 17.

A pályázati kiírás ide kattintva letölthető (pdf) >>

gran_prize_plakat

allami_kituntetesek1

Állami kitüntetéseket és szakmai díjakat adtak át augusztus 20-a, államalapító Szent István király ünnepe alkalmából. A Szegedi Tudományegyetem több munkatársa is elismerésben részesült.

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.