EEB

EEB – Egyetemi Előkészítő Tábor 2017

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi, Fogorvostudományi és Gyógyszerésztudományi Karainak közös Egyetemi Előkészítő Tábora azoknak az érettségi előtt álló diákoknak, akik ezen tudományos területek valamelyikén szeretnék kamatoztatni tudásukat, képzelik el jövőjüket.

Az oktatás biológia, kémia és fizika tárgyakból folyik majd, amelyek közül a jelentkezők az érettségihez hasonlóan biológiát és kémiát, vagy fizikát választhatnak. Az oktatás természetesen az emelt szintű érettségi elvárásaihoz igazodik elméleti előadások és gyakorlati foglalkozások keretein belül.

EEB_alt_infok

További információ >>

ATS2017

Az American Thoracic Society 2017. évi májusi kongresszusán a "Robert Crapo Memorial Lifetime Achievement Award in Pulmonary Diagnostics" kitüntetésben részesítette Prof. Dr. Hantos Zoltán professzor emeritust. Gratulálunk!