EEB

EEB – Egyetemi Előkészítő Tábor 2017

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi, Fogorvostudományi és Gyógyszerésztudományi Karainak közös Egyetemi Előkészítő Tábora azoknak az érettségi előtt álló diákoknak, akik ezen tudományos területek valamelyikén szeretnék kamatoztatni tudásukat, képzelik el jövőjüket.

Az oktatás biológia, kémia és fizika tárgyakból folyik majd, amelyek közül a jelentkezők az érettségihez hasonlóan biológiát és kémiát, vagy fizikát választhatnak. Az oktatás természetesen az emelt szintű érettségi elvárásaihoz igazodik elméleti előadások és gyakorlati foglalkozások keretein belül.

EEB_alt_infok

További információ >>

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!